Відповідальність

Наш сайт https://rytmy.media/ розповідає про медицину та здоров’я, а також про теоретичні та практичні методики та методи лікування й оздоровлення, подає інформацію, інструкції та рекомендації на оздоровчі теми.

Наш сайт та команда, яка над ним працює, не несуть відповідальності за ваше здоров’я. 

Відповідальність за застосування та використання будь-якої інформації з нашого сайту Ви берете на себе.

Наша команда консультується та співпрацює з кваліфікованими лікарями та спеціалістами у галузі медицини й охорони здоров’я, але наша команда не є комнадою лікарів і спеціалістів у галузі медицини й охорони здоров’я.

Інформація з нашого сайту не призначена замінити і не може замінити консультацію лікаря, діагностику, терапію, лікування тощо.

Перед застосуванням будь-якої інформації з нашого сайту https://rytmy.media/ ми рекомендуємо проконсультуватись з лікарем, або з постачальником медичних послуг.

Ми лише намагаємось донести актуальну інформацію у сфері медицини, здоров’я та оздоровлення. Ми не гарантуємо, що ця інформація є найбільш повною і новою, адже галузь медицини та охорони здоров’я оновлюється, змінюється та вдосконалюється щодня, завдяки дослідженням, які безперебійно тривають у всьому світі.

Будьте уважними до себе. Бережіть себе. Будьте здорові.

Ви потрапили на beta-версію сайту rytmy.media. Це означає, що сайт знаходиться у стадії доопрацювання та тестування. Це допоможе нам виявити максимальну кількість помилок і незручностей на сайті та зробити сайт зручним, ефективним та красивим для вас в подальшому. Якщо у вас щось не працює, або вам хочеться щось покращити у функціоналі сайту — зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб.
BETA