В Україні відкрили першу конопляну онлайн-аптек «Канаптеку». Така інформація з’явилась на сайті та у соціальних мережах бренду Seedocan, який займається дистрибуцією екстрактів з насіння конопель і продуктів медичного канабісу.

На полицях «Канаптеки» можна знайти харчові добавки з конопель, косметику, конопляні смаколики, вапорайзери для сухих конопель та навіть довідники для лікарів і пацієнтів. На сторінках зазначається, що вся продукція з конопель є легальною і не містить психоактивних речовин. На сайті також можна знайти номер, за яким можна отримати фахові консультації щодо дії або використання продуктів з конопель.

Нагадаємо, що в Україні досі діє заборона на вживання препаратів на основі канабісу, а також для дослідження конопель, у тому числі й у медичних та наукових цілях. Парламент IХ скликання міг розглянути законопроект про Медичний канабіс, адже петиція за легалізацію медичного канабісу в Україні набрала понад 25 тисяч необхідних для розгляду підписів, але черга до законопроекту в Раді так і не дійшла.

Ви потрапили на beta-версію сайту rytmy.media. Це означає, що сайт знаходиться у стадії доопрацювання та тестування. Це допоможе нам виявити максимальну кількість помилок і незручностей на сайті та зробити сайт зручним, ефективним та красивим для вас в подальшому. Якщо у вас щось не працює, або вам хочеться щось покращити у функціоналі сайту — зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб.
BETA