Про нас

Ритми Медіа.inkце платформа для діалогів про здоров’я.

У Ритми Медіа.ink сучасна наука, природа, мудрість поколінь і практики можуть знайти можливості для співпраці, а їх спільна робота створить реальний шанс для покращення людського життя.

Як це свого часу сталось з буддійською медитацією, яка нині надихає своєю доступністю весь світ.

Ритми Медіа.ink – це онлайн-видання, що створене та розвивається завдяки моральній та фінансовій підтримці небайдужих людей, які цікавляться світом навколо себе.

«Нездатність виявити чи визначити те чи інше явище, ще не означає, що його не існує. В реальності, це лише означає, що ми поки що не накопичили достатньо інформації, щоб уявити собі робочу модель цього».

Йонге Мінгьюр Рінпоче
Будда, мозок і нейрофізіологія щастя

Наші переконання:
1

Людина та її організм має всі ресурси, щоб бути здоровою. У кожного з нас є можливість знайти свої ресурси, збільшити їх та зберегти.

2

Інтегральний підхід може бути найбільш вдалою концепцією для галузі медицини і охорони здоров’я в сучасному світі, адже спонукає враховувати весь спектр впливу на здоров’я – від матерії та законів природи до індивідуальних особливостей тіла, розуму й духу.

3

Діалог і співпраця сучасної науки, природи, мудрості поколінь і практик можуть створити реальний шанс для покращення здоров’я та життя окремої людини та людства в цілому.

Проєкти, з яких виросли Ритми Медіа.ink

Підтримати нас можна тут.

Долучитися до команди можна тут.

Ви потрапили на beta-версію сайту rytmy.media. Це означає, що сайт знаходиться у стадії доопрацювання та тестування. Це допоможе нам виявити максимальну кількість помилок і незручностей на сайті та зробити сайт зручним, ефективним та красивим для вас в подальшому. Якщо у вас щось не працює, або вам хочеться щось покращити у функціоналі сайту — зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб.
BETA