adres: Kijów, Obolonsky ave. 1, budynek 2

Telefon: + 380673338837

Strona WWW: https://soulbody.com.ua/

El. Poczta: admin@soulbody.com.ua

Portale społecznościowe:

Центр здоров’я Soul&Body Center

Soul & Body Center — це більше, ніж центр остеопатії, більше, ніж центр здоров’я. Ми допомагаємо нашим клієнтам знайти сили і енергію в них самих, активізуємо резерви самого організму, щоб він міг впоратись з хворобами, травмами, або просто давати більше можливостей людині для активного життя. У нашій команді фахівці з медичною освітою, які досконально знають, як працює наш організм.

Наші методики засновані на традиційних світових методиках оздоровлення, а також на сучасних дослідженнях нейрофізіології і неврології. Ми застосовуємо неінвазивні, безпечні і щадні методи роботи. Ми не вправляємо і не робимо надмірно силові масажі. Ми не придушуємо організм, як у випадку з фармакотерапією, а підвищуємо його життєвий рівень, налаштовуємо на здоров’я. Ми знаходимо першопричину проблем. Одна наша процедура по наповненню дорівнює декільком якісним класичним масажам.

Wsiadłeś wersja beta strona rytmy.media. Oznacza to, że strona jest w fazie rozwoju i testów. Pomoże nam to zidentyfikować maksymalną liczbę błędów i niedogodności w witrynie oraz sprawi, że strona będzie wygodna, skuteczna i piękna dla Ciebie w przyszłości. Jeśli coś Ci nie odpowiada lub chcesz poprawić funkcjonalność strony - skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.
BETA