Кайя Кейл (читайте інтерв’ю з Кайєю тут) розповіла про секретні «інгредієнти», які мають бути в аптечці-косметичці жінки і які вона завжди має при собі.

kaja_k
Кайя Кейл (Естонія)

практикує Аюрведу і ведичні науки понад 20 років, авторка першої естонської книжки про Аюрведу «Смак життя. Практична Аюрведа». Очолює факультет Аюрведи в Школі мудрості корінних народів і народної медицини (Таллінн, Естонія), учениця лікаря Аюрведи Роберта Свободи (США).

1 Кунжутна олія.

Одним з найважливіших та найкорисніших ритуалів для жінки має стати самомасаж з кунжутною олією щоранку.

2 Трояндова вода.

Чудовий спосіб зняття макіяжу – протирати обличчя спонжем з кунжутною олією, а потім не забути змити її трояндовою водою.

3 Дві пляшечки – з фенхелем і кардамоном.

Я завжди ношу їх з собою на випадок, якщо буду дегустувати страви у новому місті, але точно не знаю, що додавали у страву та як на неї відреагує мій організм. Фенхель та кардамон моє аюрведичне драже, як Tic Tac. Ці спеції здатні покращити травлення і допомагають усунути важкість та здуття навіть після дуже несприятливої їжі.

4 Маленький термос із гарячою водою.

Я називаю це Аюрведичним шампанським! Якщо ми потроху п’ємо гарячу воду протягом дня, то вона прочищає канали між тканинами організму, сприяє засвоєнню корисних речовин і циркуляції енергії, розпалює вогонь травлення.

Текст та ілюстрації: Ольга Колесник

Схожі матеріали

Популярні матеріали

Ви потрапили на beta-версію сайту rytmy.media. Це означає, що сайт знаходиться у стадії доопрацювання та тестування. Це допоможе нам виявити максимальну кількість помилок і незручностей на сайті та зробити сайт зручним, ефективним та красивим для вас в подальшому. Якщо у вас щось не працює, або вам хочеться щось покращити у функціоналі сайту — зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб.
BETA