Стародавні китайці, як і сучасні психологи та лікарі, вважали гарну поставу ключем до підтримання фізичної сили і духовного здоров’я. Згідно з традиційною китайською медициною і філософією, наша постава, позиція і хода грають не тільки значну фізичну роль, але і віддзеркалюють наш характер. Звідси й китайське прислів’я: «Стій як сосна, сиди як дзвін, йди як вітер, лежи як цибулина». Як це пояснити?

キム
ポール・キム

鍼師、鍼師、Su-Jokセラピスト、 kimpavel.org

松のように立つ

Люди проводять більшу частину свого активного часу в вертикальному положенні, тому ця частина прислів’я по праву стоїть на першому місці. Коли стародавні китайці говорили про сосну, то мали на увазі не тільки поставу, але і певний внутрішній стрижень. Твердий, рівний стан, який ніби вкорінюється в землю, розправлені шия і плечі – це позитивно впливає на внутрішні органи, а також допомагає підтримувати форми живота. Гарна постава означає впевненість в собі.

Погана постава створює надмірне навантаження на шлунок, кишківник і хребет. Стародавні лікарі пов’язували хвороби, які викликані неправильною поставою, з поганим розподілом енергії Ци.

正しい姿勢のための練習

適切な姿勢のための多くの練習があります。 ここでは、毎日繰り返すのに役立つ簡単で効果的なXNUMXつのエクササイズを示します。

1

Стійте рівно («стрункою») лише п’ять хвилин на день – і це вже принесе користь вашому хребту в довгостроковій перспективі.

2

Коли говорите телефоном, станьте до стіни, притуліть до неї спину і плечі – хребет буде «запам’ятовувати» правильне положення, і організм скаже вам спасибі.

鈴のように座る

脊椎の自然な曲線は、ベルの曲線の形状に似ています。 腰を下ろしたりかがんだりした状態で座ると、臓器が圧迫され、座りながら正しい姿勢で臓器を「自由に呼吸」できます。

XNUMX世紀まで高脚の椅子を使用していなかった古代中国人にとって、膝の上でマットの上に座って立つことは当たり前のことでした。 中国医学によれば、ひざまずくことは膝の周りの腱を刺激し、関節炎を防ぎます。 さらに、この位置では、Qiエネルギーがうまく移動し、胃、脾臓、肝臓の正常な機能を助けます。

У наш технологічний час багато професій пов’язано з довгим сидінням біля комп’ютера. Людям, які змушені весь робочий день сидіти, просто необхідно час від часу робити 特別な演習.

風のように歩く

「風のように歩く」とは、人が足を踏んだときにすべての体重を足にかけないことを意味します。 代わりに、彼女はステップを簡単かつ迅速にしようとします。 これにより、XNUMXつのメリットが得られます。

  • あらゆる状況に即座に対応し、すばやく移動するのに役立ちます。
  • 意識の精神状態に貢献します。
  • 背骨を強化します。

タマネギのように

中国人はまた、眠りにつくための基準を持っていました。 仰向けで寝ることは悪いと信じられていました。 膝を少し曲げて右側で寝るのが一番です。 伝統的な中国のベッドは、地面の敷物または固い表面のどちらかでした。 そのようなベッドは脊椎の正しい湾曲を維持すると考えられていました。

右側で寝た方がいいのはなぜですか? 主な理由はXNUMXつあります。

まず、 心臓は体の中心の少し左側にあります。 したがって、左側の睡眠は心臓への圧力を高めると考えられています。
第二に、 胃の形を通して。 胃は左から右へとわずかに曲がっていて、中国人は右側で寝ることで重力が消化プロセスを助けると信じていました。

睡眠中のこの状態は、「ジン」を維持し、心をより注意深く、環境に気づかせます。

テキスト: ポール・キム
コラージュ: ビクトリア・マヨロバ

同様の材料

人気の素材

乗った ベータ版 ウェブサイト rytmy.media。 これは、サイトが開発およびテスト中であることを意味します。 これにより、サイト上のエラーや不便の最大数を特定し、将来的にサイトを便利で効果的で美しいものにすることができます。 何かがうまくいかない場合、またはサイトの機能を改善したい場合は、都合のよい方法でご連絡ください。
BETA