.wpb_animate_when_almost_visible{opacity:1}

ネガや毒素をこすり落とすことで体を浄化する-奇妙に聞こえませんか? しかし、これはフィクションではありませんが、非常に現実的で非常に人気のあるマッサージのタイプ、グアシャです。 この神秘的な方法は何ですか、どのように機能し、美容ブロガーがソーシャルネットワークでそれをますます言及するのですか?

グアシャマッサージとは?

Масаж гуа-ша – це вид масажу, який проводиться за допомогою спеціальних скребків, які виготовляються із напівдорогоцінних каменів, срібла, дерева чи навіть рогів буйвола. Дослівно назва перекладається, як «вишкрібання негативу», тобто «гуа» – шкребти, а «ша» – негатив. Вважається, що за допомогою такого масажу, із організму через шкіру виводяться шлаки, покращується циркуляція крові, збільшується лімфотечія, розслаблюються м’язи та зникає набряклість. Цей метод прийшов до нас із традиційної китайської медицини (ТКМ) і на даний момент набирає популярності не тільки серед прихильників комплементарної та альтернативної медицини, а й у б’юті-індустрії.

マッサージ中、人は痛みやその他の不快な感覚を経験し、「シャ」スポットと呼ばれることもある非常に重大な発赤を経験する場合があります。 人が停滞した血液、毒素、負のエネルギーを浄化するのは、これらの皮下出血を通してであると考えられているため、これがマッサージの基礎です。 ガッシュマッサージの擁護者は、そのような斑点の強度は人の病気の程度に依存すると信じています。 血液が停滞し、体内に深刻な病状がある場合、赤みの色が黒くなることがあります。

Також масаж гуа-ша позиціонується як допоміжний метод в лікуванні мігрені, безсоння, неврозу та при болях в спині чи шиї, а б’юті-індустрія обіцяє омолодження та пружність шкіри вже після перших сеансів.

グアシャマッサージはいつどこで始まったのですか?

現在、このタイプのマッサージは伝統的な中国医学の方法の一部ですが、最初の言及は紀元前約6000年にさかのぼります。 60年代、中国北部の考古学者は、さまざまな形の石でできた奇妙なプレートを発見しました。 その後、ガッシュマッサージに使用されたことが判明しました。 印象的ですね。 特に紀元前約4000年に始まったリフレクソロジーや鍼治療などのTCMの他の方法と比較すると。

Попри те, що більшість азійських методів та технік зберігалися в таємниці, техніка гуа-ша завжди була однією з найдоступніших. До неї зверталися і звичайні жителі Піднебесної, і імператори, які мали своїх особистих спеціалістів. Пластини найчастіше вироблялися із нефриту, який вважався чудодійним каменем, що дарує здоров’я, красу та силу. Але він був доступний не всім. Якщо коштів на нефритові скребки не вистачало, люди вирізали їх із рогів буйволів.

ガッシュの方法は世界中で普及しており、治療および予防目的で使用されています。 グアシャマッサージも美容学で人気を博しています。

グアシャマッサージは安全ですか?

Потрібно пам’ятати, що при цьому масажі допускаються гематоми різної інтенсивності, яких не всі рефлексотерапевти вважають корисними, під час нього можуть бути неприємні відчуття, а якщо масажист малодосвідчений чи взагалі робить масаж вперше, є великий шанс отримати не лише синці, а й болючі подряпини. Не рекомендується вдаватися до методу гуа-ша, якщо є хронічні захворювання, дерматити, інфекції, погане згортання крові, а також при вагітності. До того ж, спеціалісти не радять метод гуа-ша людям із гіперчутливою шкірою, оскільки перші сеанси зазвичай доволі болючі. В будь-якому разі, перед тим, як записуватись на сеанс гуа-ша, потрібно порадитися з лікарем, який розуміється в китайській традиційній медицині, а також не варто обирати масажиста навмання. Краще звернутися до досвідченого рефлексотерапевта.

知識や経験がなくても、この方法を一人で練習することは可能ですか?

Nesterenko
オクサナ・ネステレンコ

リフレクソロジスト

 

資格のある専門家だけがガッシュマッサージを行うべきです。 Не マッサージ後に残る小さな出血は微小な外傷であるため有用だと思います。 そして、マイクロトラウマが内臓の投影領域(これらは人体の内臓の投影領域であり、特定の器官またはシステムに影響を及ぼし、影響を及ぼします)に適用されると、それらは苦しみます。 私たちの全身は顔に投影されているので、ここでは非常に注意する必要があります。 あざや微小外傷は危険です。 さらに、過剰刺激があり、それから-臓器の鬱病があるかもしれません。 それはこのように見えます:最初はすべてが順調で、上昇があり、次に-特定の臓器の働きと体の一般的な状態の両方で自然な低下があります。 したがって、顔は特に注意する必要があります

ティシェンコ
ドミトリー・ティシェンコ

リフレクソロジスト、中国医学博士

 

Спираючись на свій досвід в китайській медицині, можу сказати, що будь-який вплив на шкіру, точки та канали повинен робити підготовлений лікар, який володіє методами діагностики в китайській медицині, такими як огляд, пальпація пульсу, диференційований діагноз, опитування, і тільки потім приступати до лікування. Якщо цього немає, тоді може бути й шкода для організму, особливо людям з хронічними захворюваннями, такими як: гіпертонія, ішемічна хвороба серця, інсульт, діабет та інші. Масаж гуа-ша – це ще доволі маловивчена методика. Так, в інтернеті можна знайти безліч позитивних відгуків, але негативних – не менше. У будь-якому випадку, не варто проводити цей масаж без консультації з лікарем і тим більше – самотужки та без необхідних знань. Бережіть себе та не займайтеся самолікуванням, навіть якщо це – на перший погляд, простенький косметичний масаж. Краще довірити свою красу та здоров’я досвідченим спеціалістам.

美容学におけるグアシャ法

Наразі існує декілька видів масажу гуа-ша: косметичний, профілактичний та лікувальний. І якщо дія останніх двох направлена на організм людини, то косметичний дає лише естетичний ефект. Косметичний масаж гуа-ша – це більш м’яка форма лікувального. Після неї не залишається гематом, допустиме лише невелике почервоніння, яке швидко проходить. Косметологи ТКМ впевнені, що масаж нефритовими скребками дає ефект омолодження, активізує захисні властивості шкіри та знімає м’язові затиски, які є причиною зморшок. А ось проаналізувавши інформацію на сайтах українських салонів краси, можна виявити декілька основних ефектів від косметичного масажу гуа-ша, які обіцяють вітчизняні косметологи. Це, по-перше, рух лімфи, відновлення водного балансу клітин та прилив крові, що допомагають зменшити набряк обличчя та синці під очима. По-друге, з допомогою методу гуа-ша можна підтримати тонус шкіри та зменшити прояви зморшок. А також було б дивно, якби при розмові про техніку, яка входить до ТКМ, не згадувалися біологічно активні точки. Так, вважається, що цей метод впливає і на них, тому за допомогою масажу обличчя можна вплинути на роботу внутрішніх органів.

Масаж гуа-ша набирає популярності через постійну рекламу б’юті-блогерів та блогерок в соцмережах. Блогерки пропонують підписникам допомогу у виборі інструменту для масажу та розповідають про те, як практикувати гуа-ша без допомоги спеціаліста. Такі пости та відео дійсно досить популярні, оскільки безкоштовні, на відміну від сеансу гуа-ша в салоні краси.

しかし、ソーシャルネットワークでブロガーを信頼することをお勧めしますか?

カルペンコ
スベトラーナ・カルペンコ

コピーライター、オンラインマーケティング担当者

 

今日の商品ビジネスのオンライン市場は、大勢のオーディエンスへの製品の積極的な開発と販売に大きな利点をもたらしました。 ターゲットユーザーを引き付けるためのマーケティング戦略は多数ありますが、 «征服» її довіри та продажу товарів великими об’ємами. Ну, погодьтеся – гроші люблять всі і чим їх більше, тим краще. Зі свого досвіду можу сказати, що в Україні є блогери, які дбають про свою репутацію. Вони добросовісно контролюють якість продукції та послуг, які беруться рекламувати. Зазвичай, це топові блогери мільйонники, які розуміють ціну свого шляху. Проте, у зв’язку зі зростанням ажіотажу на блогерство і попит на нього виріс. Зараз майже кожен студент, кожна мама в декретній відпустці – мріють бути блогером, адже вважають, що це шлях до фінансової стабільності. І ось, до чого це призводить: сумнівні рекомендації, щодо програм в інфобізнесі та методи швидкого заробітку, процедури по догляду за собою, які мають небезпечні протипокази та залишають гематоми на тілі, неякісна косметика, дилетантські програми схуднення, які можуть нашкодити і багато іншого.
ブロガーの人生を見るのが好きなすべての人にお勧めします。 ブロガーの親切で親切な推奨には常にお金があるため、すべての長所と短所を比較検討します。

テキスト: イリーナ・ペチェナ
コラージュ: ビクトリア・マヨロバ

同様の材料

人気の素材

乗った ベータ版 ウェブサイト rytmy.media。 これは、サイトが開発およびテスト中であることを意味します。 これにより、サイト上のエラーや不便の最大数を特定し、将来的にサイトを便利で効果的で美しいものにすることができます。 何かがうまくいかない場合、またはサイトの機能を改善したい場合は、都合のよい方法でご連絡ください。
BETA