Адреса: м. Київ, вул. Ярославська, 56-А (БЦ «Каньйон», 3 поверх)

Телефон: +380671933131

Сайт: https://rhythm-of-life.com.ua/

Ел. пошта: ritmi.zhittya@gmail.com

Соцмережі:

Центр розвитку людини «Ритми Життя»

Центр Ритми Життя – це центр духовного та фізичного здоров’я, збалансування ресурсів та гармонізації людини.
Ми створили Центр «Ритми Життя», де кожен зможе знайти свій баланс, отримати відповіді на складні питання і відновити здоров’я тіла і душі.
Центр «Ритми Життя» – це місце, де завжди відбувається багато цікавого! Ви можете прийти на заняття чи семінар та залишитися на корисний обід або чай зі смаколиками.
Їжа в нашому кафе смачна і корисна, створена за найкращими традиціями аюрведичної дієтології.
Налаштуйтеся на Ритми Всесвіту разом з нами!
Ви легко знайдете для себе щось особливе:
Тіло буде вам вдячно за регулярні заняття йогою, бойовим мистецтвом, пілатесом, танцями (східні, індійські, шакті-дэнс).
Розум насититься новими знаннями на семінарах по психології, дієтології, кулінарії і багатьох інших.
Душа порадіє медитацій і теплим вечорами з друзями. Вас порадують: психологічні і трансформаційні гри, чайні церемонії, вокальні вечори і танці! Ви з нетерпінням будете чекати кожну зустріч наших клубів: Філософського, Чоловічого чи Жіночого.
У нас працює кілька неймовірних шкіл, де наші учні отримають системні знання.
– Школа Психології;
– Школа аюрведической дієтології;
– Школа для викладачів йоги;
– Школа медитації.
Після випуску, який передбачає не тільки начитку матеріалів і практичні заняття, а й іспити, ви отримаєте прикладні системні знання і засвідчує сертифікат. Ми серйозно підходимо до підготовки. Наші випускники – це висококласні фахівці.
Ми створили Простір, звідки не хочеться йти! Тут зустрічаються класні люди і виходять неймовірні фото! Це Ритми Твого Життя!

Ви потрапили на beta-версію сайту rytmy.media. Це означає, що сайт знаходиться у стадії доопрацювання та тестування. Це допоможе нам виявити максимальну кількість помилок і незручностей на сайті та зробити сайт зручним, ефективним та красивим для вас в подальшому. Якщо у вас щось не працює, або вам хочеться щось покращити у функціоналі сайту — зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб.
BETA