Адреса: м. Київ, Оболонський просп. 1, корпус 2

Телефон: +380673338837

Сайт: https://soulbody.com.ua/

Ел. пошта: admin@soulbody.com.ua

Соцмережі:

Центр здоров’я Soul&Body Center

Soul & Body Center — це більше, ніж центр остеопатії, більше, ніж центр здоров’я. Ми допомагаємо нашим клієнтам знайти сили і енергію в них самих, активізуємо резерви самого організму, щоб він міг впоратись з хворобами, травмами, або просто давати більше можливостей людині для активного життя. У нашій команді фахівці з медичною освітою, які досконально знають, як працює наш організм.

Наші методики засновані на традиційних світових методиках оздоровлення, а також на сучасних дослідженнях нейрофізіології і неврології. Ми застосовуємо неінвазивні, безпечні і щадні методи роботи. Ми не вправляємо і не робимо надмірно силові масажі. Ми не придушуємо організм, як у випадку з фармакотерапією, а підвищуємо його життєвий рівень, налаштовуємо на здоров’я. Ми знаходимо першопричину проблем. Одна наша процедура по наповненню дорівнює декільком якісним класичним масажам.

Ви потрапили на beta-версію сайту rytmy.media. Це означає, що сайт знаходиться у стадії доопрацювання та тестування. Це допоможе нам виявити максимальну кількість помилок і незручностей на сайті та зробити сайт зручним, ефективним та красивим для вас в подальшому. Якщо у вас щось не працює, або вам хочеться щось покращити у функціоналі сайту — зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб.
BETA